«Блок Петра Порошенка «Солідарність» створює раду міської організації

 

«Блок Петра Порошенка «Солідарність» створює раду міської організації
При Черкаській міській організації «Блоку Петра Порошенка «Солідарність» буде створено раду. До її складу ввійде 5 осіб, котрі працюватимуть над виявленням проблем міста Черкаси та визначенням шляхів їх вирішення. Остаточне рішення щодо затвердження ради та її представників відбудеться під час партійної конференції. Таку ініціативу висловив новообраний голова обласного партійного осередку Василь Фурман під час розширеного засідання ради Черкаської обласної організації партії «Блоку Петра Порошенка «Солідарність» за участю депутатів міської ради.

 

— Сьогодні представникам президентської партії необхідно активно працювати на місцях, спілкуватися з жителями регіону, знати їх потреби та вміти реагувати на проблеми, - заявляє Василь Фурман. – Саме тому потрібно створити раду, до якої ввійдуть відповідальні люди, котрих поважають в місті, до думки яких дослухаються.

Голова депутатської групи партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» в Черкаській міській раді Андрій Більда проінформував про реалізацію представниками команди Президента важливого проекту щодо передачі об’єктів соціальної сфери ДП НВК «Фотоприлад» із державної до комунальної сфери.

— Серед об’єктів, які вже незабаром можуть стати власністю громади міста Черкаси: гуртожиток по вулиці Корольова, 44, будівля кафе «Берізка» по вулиці Корольова, 23, поліклініка НВК «Фотоприлад» по вулиці Б.Вишневецького, 61 та будівля спорткомплексу «Сокіл», більш відома як басейн на Центральному стадіоні. Дитячий оздоровчий табір «Лісова Казка» у с. Чапаївка буде передано громаді Золотоніського району, - зазначає Андрій Більда. – Важливим досягнення стане те, що жителі гуртожитку зможуть приватизувати кімнати, в яких мешкають уже багато років, створивши при цьому ОСББ.

Найближчим часом мають бути прийняті відповідні рішення Кабінету Міністрів України, Черкаських міської та обласної рад та Державного концерну «Укроборонпром», до структури якого входить «Фотоприлад».

Народний депутат Владислав Голуб, який також був присутній на засіданні, повідомив присутнім, що наразі у Верховній Раді триває активна підготовка до реформування виборчого законодавства. Нині працює декілька експертних груп у напрямку напрацювання проекту закону, розглядають як один із варіантів – голосування за відкритими списками за німецькою системою. Депутат сподівається, що проект вдасться затвердити у першому читанні буквально за кілька тижнів.

 

За матеріалами: http://aktsent.com.ua/politics/4200-blok-petra-poroshenka-solidarnist-stvoryue-radu-miskoji-organizatsiji.html Создан 08 апр 2015