Черкаську команду “Солідарності” на місцях представлятимуть бійці АТО, волонтери, підприємці, викладачі

 

Черкаську команду “Солідарності” на місцях представлятимуть бійці АТО, волонтери, підприємці, викладачі
Голова Черкаської територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Василь Фурман презентував керівників місцевих партійних організацій на Черкащині, які одними з перших приєдналися до партії. Ініціативних та діяльних особистостей об`єднала «Солідарність» до своєї черкаської команди. Серед них: волонтери, підприємці, бійці АТО, викладачі. Ці люди стануть представниками «Блоку Петра Порошенка «Солідарність» на місцях та працюватимуть на розвиток Черкаського краю.

 

— Для відродження Черкаської області та благополуччя її жителів необхідно вже цього року здійснити повне оновлення місцевої влади, – розповів голова Черкаської територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Василь Фурман. – Під час місцевих виборів 25 жовтня ми повинні обрати до місцевих рад господарників та професіоналів, тих, кого беззаперечно підтримують громадяни на місцях. Сьогодні ми представляємо наших активістів з різних районів Черкащини. Саме на цих людей ми дуже розраховуємо. Формування партійної структури триває. Ми запрошуємо приєднуватися до нас всіх, кому небайдужа доля власного села чи міста, хто розуміє, що, лише доклавши власні зусилля, можна побудувати успішне майбутнє».

У Христинівці районну партійну організацію представлятиме Віталій Паламарчук – боєць АТО, кіборг з Донецького аеропорту, який нещодавно демобілізований. На Черкащині він планує активно боротися з корупцією та займатися волонтерством. У Звенигородці «Солідарність» представлятиме волонтер-підприємець Віктор Заєць. Він за рік волонтерства спільно з небайдужими підприємцями району зібрав один мільйон гривень на потреби бійців АТО. Тепер має бажання розвивати місцеве самоврядування та підвищувати рівень життя в районі. Світлана Гречанюк-Самойлова, викладач із Чигирина, цікавиться проблемами дітей, опікунства, виплати аліментів і прагне припинити беззаконня та бездіяльність в міській раді, ігнорування проблем жителів. Сергій Рубан, керівник секретаріату Черкаської територіальної організації партії “Блок Петра Порошенка “Солідарність” закликав молодь приєднуватися до партії, оскільки партійна структура нового типу значну увагу приділяє молодіжним навчальним програмамам та проектам. Андрій Шовкун, перший заступник міського голови Сміли, прийшов у міську владу з бізнесу і навіть вже за той короткий період роботи у органі місцевого самоврядування зрозумів основні вади механізму чинної владної системи. Він наразі прагне спростити і наблизити до людей дозвільну систему та вважає за необхідне звітуватися перед громадою.

 

За словами Василя Фурмана, перед його однопартійцями вже зараз стоїть чимало завдань. Черкаська партійна організація зосередить найближчим часом свою роботу на допомозі воїнам АТО з реалізацією їх соціальних прав, отриманням земельних ділянок, соціальною адаптацією та подальшим працевлаштуванням, на підтримці одиноких ветеранів, на реалізації просвітницьких проектів, спрямованих на патріотичне виховання молоді.

Джерело: http://v4asno.com/cherkasku-komandu-solidarnosti-na-mistsyah-predstavlyatymut-bijtsi-ato-volontery-pidpryjemtsi-vykladachi/ Вчасно (Черкаси) © v4asno.comСоздан 27 апр 2015