Активісти “Солідарності” очистили від сміття прибережні зони річок Черкащини

 
 

Активісти “Солідарності” очистили від сміття прибережні зони річок Черкащини
Представники Черкаської територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» прибрали кілька кілометрів прибережної зони Дніпра та вивезли вантажівку сміття. «Черкаську толоку» ініціював голова територіальної організації Василь Фурман. Він узяв і активну участь у прибиранні зони відпочинку черкащан.

– Ми ініціювали та провели таку акцію, щоб очистити від сміття території біля річок області, щоб зберегти природу та підтримати місця відпочинку в чистоті, – розповідає Василь Фурман. – Але мали й іншу важливу мету. Такі заходи згуртовують людей. Ми хочемо продемонструвати, що, об`єднавши зусилля, можна вирішити чимало проблем громад. І таке об`єднання стане в нагоді жителям міст та сіл особливо після децентралізації та передачі значної частини повноважень на місця.

Прибирання прибережних зон цього дня відбулося у більшості міст та сіл області. Участь у «Черкаській толоці» взяли небайдужі жителі, депутати місцевих рад, партійні активісти.

– Спільна праця згуртовує людей. Сьогодні разом ми зробили світ навколо нас трохи чистішим, – зазначає депутат Черкаської міської ради Андрій Більда. – Особливо приємно те, що цього року сміття на березі Дніпра значно менше, ніж збирали у попередні роки. Це означає, що свідомість наших громадян змінюється, і вони набагато менше сміття залишають після себе у зонах відпочинку.

 

 


 

 


 Обновлен 17 мая 2015. Создан 02 мая 2015