Черкаська «Солідарність» надаватиме допомогу воїнам АТО через новостворений Консультаційний центр

 

Черкаська «Солідарність» надаватиме допомогу воїнам АТО через новостворений Консультаційний центр
«Бійці, які повернулися з АТО, особливо потребують допомоги та підтримки. Адже не кожен з них навіть знає всі свої права та можливості, а тим більше не кожен може оформити та отримати необхідні пільги, оскільки подекуди на місцях доводиться стикатися з бюрократією», – зауважив голова Черкаської територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Василь Фурман.

– «Наше завдання – знайти шляхи вирішення проблем кожного бійця, який повернувся з АТО, та розпочати діалог між різними групами волонтерів і скоординувати їх зусилля». За словами волонтера Ігоря Фесуна, котрий вже тривалий період допомагає бійцям в зоні АТО, демобілізовані воїни потребують роз’яснень та отримання структурованої інформації щодо наданих їм пільг, необхідного пакету документів та куди за цим звертатися.

 

Народний депутат Олег Петренко підкреслив, що аналогічні центри потрібно відкривати у всіх областях України і він готовий активно включитися у вирішення проблем АТОвців, у тому числі, і на законодавчому рівні. Консультаційний центр допомагатиме воїнам в реалізації їх соціальних прав, отриманні державних виплат, земельних ділянок, соціальній адаптації та подальшому працевлаштуванні. «Центр працюватиме за двома основними напрямками.

По-перше, проводитимемо просвітницьку діяльність серед бійців та членів їхніх сімей і роз’яснюватимемо, на які пільги вони мають право та як їх отримати», – розповідає координатор проекту, депутат Черкаської обласної ради, член партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Максим Колісник.

– «Адже окрім пільг, наданих державою, в різних районах та містах області існують додаткові пільги, затверджені місцевими програмами. Саме цю інформацію ми маємо довести бійцям АТО.

 

Другий напрямок роботи центру – реагування на звернення, коли бійці не можуть отримати послугу, або отримали її в неналежному вигляді».

Нагадаємо, що команду черкаської «Солідарності» представляють волонтери, викладачі, бійці АТО, зокрема Христинівську районну партійну організацію очолює Віталій Паламарчук – боєць АТО, кіборг з Донецького аеропорту.

 

За роботою Консультаційного центру допомоги воїнам АТО можна слідкувати на офіційному сайті партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» http://ck.solydarnist.org/ та в групі «Громадська ініціатива «Черкащина за Петра Порошенка» в соціальній мережі «Фейсбук».

 Создан 05 мая 2015