Василь Фурман: «Система надання пільг в Україні має бути реформована, а пільга має стати монетизованою»

 
 

Василь Фурман: «Система надання пільг в Україні має бути реформована, а пільга має стати монетизованою»
 Василь Фурман

 

В Україні, за різними оцінками, від 13 до 21 мільйона громадян мають право на пільги. До останнього часу діяли пільги, які залишилися у спадок ще від старої радянської системи. Українська економіка не здатна забезпечити фінансування такої кількості пільговиків. Цей механізм має стати реальним, а не декларативним.

 

- Система надання пільг має бути реформована, – зазначає голова Черкаської територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Василь Фурман. – Державна підтримка тих, хто її реально потребує, має бути обов’язково адресною, а пільга має бути монетизованою. Тобто людина, яка має законне право на пільгу, отримує на її реалізацію адресну фінансову допомогу. Це позбавляє її необхідності збирати купу документів, стояти в чергах і давати хабарі. Пільговик сам буде вирішувати – як витратити свою адресну допомогу.

В Україні вже скасовано чимало привілеїв для високопосадовців, народних депутатів, працівників прокуратури, міліції, суддів тощо. Також будуть позбавлені пільгового статусу ті, хто отримав його незаконно.Создан 05 мая 2015